BLONDYNKI KONTRA BRUNETKI

Mężczyźni wolą blondynki, rude to złośnice, brunetki mają ogniste charaktery… Stereotypów nie ma końca.

Jesteś blondynką i tysiąc razy zastanawiałaś się czy z ciemnymi włosami będzie Ci do twarzy? Czy może Twoje naturalne brązowe włosy rozświetlone blond pasmami będą wyglądały jak po słonecznych wakacjach? Współczesna kobieta dylematów urodowych ma miliony. Spróbujemy Ci pomóc. W jesienno-zimowych trendach 2016r. nadszedł moment kiedy podział ze względu na kolor włosów przestaje funkcjonować.

Było ombre, następnie sombre, sunshine, flamboyage i brond… można wymieniać dalej. Wydawać by się mogło, że obecne trendy fryzjerskie wyznaczają gwiazdy, a właściwie ich styliści. Niekoniecznie. Nie od dzisiaj wiadomo, że kobiety chcą wszystkiego na raz. Dlaczego zatem nie zostać brunetka i blondynką jednocześnie?

Nie ma przeciwwskazań, a co za tym idzie kobiety wyglądają świetnie w kombinacjach bliżej nieokreślonych, brązowo świetlistych refleksów. Nie wiesz czym różnią się te metody koloryzacji, i która będzie odpowiednia dla Ciebie? Nie martw się, pozostaw tą decyzję swojemu fryzjerowi styliście i poczuj się jak gwiazda.

Coraz częściej decydujemy się na naturalne odcienie włosów. Panuje moda na zdrowy, naturalny, fit wygląd sylwetki, nasze włosy zatem również powinny być fit. Co oznacza fit? Zdrowe, mięsiste, błyszczące i przede wszystkim nie tworzące mało naturalnego „kasku” Jak osiągnąć taki efekt? Przestawiamy nowość STROBING HAIR.

STROBING na początku miał zagościć tylko w makijażu jako konturowanie poprzez rozświetlenie twarzy – teraz nastał czas na Strobing dla włosów. Metoda Strobing polega na zastosowaniu farby o dwa tony jaśniejszej oraz o dwa tony ciemniejszej tak by na włosach optycznie uzyskać efekt nowej objętości, ruchu oraz słonecznego rozświetlenia. Indywidualne podeście do każdej koloryzacji Strobing umożliwia fryzjerowi wykonturowanie owalu twarzy i podkreślenie niepowtarzalnego koloru oczu. Nie od dziś wiadomo, że to dzięki światłu oraz jasnym i ciemnym barwom wszystko wszystko wokół wydaje się naturale, głębokie lub płytkie, wypukłe lub płaskie. Strobing Hair pomoże wydobyć głębię Twojej naturalnej urody bez efektu sztucznych włosów.

Rezultat koloryzacji jest widoczny na każdej długości włosów, a według nas najlepiej prezentuje się w stylizacji na „out of bed” czyli to co każda z nas najbardziej lubi.  Fryzura dzięki temu staje się uniwersalna, ponadczasowa i najważniejsze łatwa w utrzymaniu. Każda z nas lubi przecież rano dłużej pospać.


Należy jednak pamiętać, że koloryzacje typu „duo colour” czyli zawierające ciemnie i jasne tony trzeba pielęgnować. Nie możemy pozwolić sobie na jasne lub siwe odrosty przy przyciemnionej nasadzie włosów dlatego zalecamy odświeżanie koloru co 4-6 tygodni. Jasne końce i refleksy mogą z czasem tracić pigment dlatego ważne jest mycie odpowiednimi szamponami utrzymującymi kolor we włosie oraz nawilżanie dobranymi maskami. Prawidłowo wypielęgnowane włosy po usługach typu SOMBRE, BROND czy STROBING prezentują się pięknie niczym z wybiegu czerwonego dywanu.

Na koniec drogie Panie z humorem podpowiadamy, że mężczyźnie nie muszą już wybierać czy wolą blondynki czy brunetki. :)