Konturowanie a strobing, jaka jest różnica?

Słynne konturowanie twarzy Kim Kardashian z 2008r zna chyba każda kobieta. Jednym to pasuje jako codzienny make-up, inni twierdzą, że efekt nadaje się tylko do sesji zdjęciowej, a reszta zastanawia się jak nałożyć pół kilograma pudru na twarz. :) Niezależnie w której grupie jesteś- słyszałaś, wiesz o co chodzi i dlaczego gwiazdy tak to uwielbiają… Co? Konturowanie twarzy! Hit czerwonych dywanów od prawie 10 lat. Odmładza, wygładza, Photoshop na żywo w dwóch słowach. My, fryzjerzy, styliści, artyści możemy zaproponować coś więcej, coś czego nie zmyjesz płynem do demakijażu. Nadeszła era koloryzacji włosów podkreślającej walory naszej twarzy. Już nie skupiamy się tylko na odcieniu włosów, czy kształcie fryzury. Teraz ważne jest podkreślenie atutów, ukrycie mankamentów poprzez odpowiednią grę światła na włosach. Możemy uwypuklić poszczególne partie twarzy stosując profesjonalne metody konturowania opatentowanymi przez światowe marki, kosmetykami do koloryzacji. Rozjaśniacz i płaska farba bez refleksów? Zapomnij o tej metodzie. :) Chociaż balejaże wracają do łask, my stawiamy na naturalne podkreślenie wybranych partii lub kosmyków.

Jeżeli idziesz z duchem czasu tak jak my wiesz również co to strobing w makijażu. Ociekające rozświetlaczem makijaże z INSTAGRAMA… Balsamy do ciała z drobinkami odbijanymi światło dające efekt olejowania ciała… i po co to wszystko? My strobing zrobimy na włosach, delikatnie, niczym gra tańczących promieni wiosennego słońca. Ważny jest efekt fresh, bez przesady, bez wymuszonego błysku tam gdzie go nie potrzeba. Uwagę zwracamy na metodę tejże koloryzacji. Najpierw osobiście sprawdzamy, które partie włosów są naturalnie rozświetlane stawiając kandydatkę na ciemnym tle i organoleptycznie weryfikujemy gdzie powinno błyszczeć. Równie ważne przy tej metodzie jest to, że stosować ją możemy na każdych włosach. Długich, krótkich, farbowanych lub naturalnych, prostych i kręconych! Dla każdego coś dobrego, w szczególności polecamy niezdecydowanym. Gwarantujemy efekt WOW, zarazem stosując jedna z najmniej inwazyjnych metod koloryzacji.

To, którą metodę wybierzesz zależny oczywiście od Ciebie, a my z radością podarujemy Ci słońce jeszcze przed kalendarzową wiosną.

eva-green-24022017-1