PasteLOVE włosy na wiosnę? TAK!

Każda dziewczynka marzy o różowych włosach jak u lalki Barbie, dorosłe kobiety również:) Dlaczego ma być monotonnie skoro może być kolorowo i odmładzająco?! Proponujemy najgorętszy trend sezonu czyli delikatnie przenikające się pastelowe refleksy lub całościową koloryzację w odcieniach zachodzącego słońca. Elekt zawsze będzie ten sam czyli -10 lat jak ręką odjął…

Dla kogo? Dla każdego ale włosy muszą spełniać kilka warunków. Po pierwsze pod lupę bierzemy kondycję włosa. Napomknąć należy, że podstawą pasteli jest biel. Oznacza to, że fryzjer aby uzyskać pożądany odcień musi niejednokrotnie w kilku etapach rozjaśnić włosy lub ściągnąć całkowicie kolor. Rozjaśnianie nie owijając w bawełnę potrafi „dobić” zniszczone włosy tak, że zamiast pięknego koloru mamy słomę lub jak kto woli siano. Dlatego, do pastelowej koloryzacji należy włosy odpowiednio przygotować. Jeżeli planujesz zabieg w okresie maj-czerwiec już teraz zacznij dbać o kondycję włosa, nawilżaj, nakładaj maseczki i nie rozjaśniaj! Rozjaśnianie włosów zostaw specjalistom.

Wybór odcienia? Proponujemy zacząć od przeszukania internetu. Instagram, Pinterest oraz nasza strona internetowa SALON IN HARMONY to idealne miejsca do wyszukania tego „właściwego” koloru. Dla bardziej kreatywnych proponujemy projekt własny. Barw w tęczy jest nieskończona ilość, tak jak pomysłów na stworzenie indywidualnego odcienia. Kolor może być całkowity, może to by przechodzące płynie ombre lub podkreślenie tylko pojedynczych pasemek. Wybór oczywiście zostawiamy klientce, ale nasi fryzjerzy styliści zawsze służą pomocą. Jesteś niezdecydowana i zawsze farbujesz włosy na jasny blond? Bez problemu wyczarujemy na twoich włosach pastelowa koloryzację, a efekt utrzyma się do 3 myć.

Nie zapominajmy również o odcieniach szarości, która również zalicza się do tonacji pastelowych. Pieprz i sól proponujemy wszystkim, którzy śledzą najmodniejsze trendy, londyńskie ulice i elegancji styl. Takie kolory podkreślają osobowość, a jednocześnie nadal nadają się dla osób pracujących na dość oficjalnych stanowiskach.

Na zakończenie chcemy tylko dodać, że wiosna na pastelach się nie kończy i nie zapominajmy o ostrzejszych stylizacjach w kolorystyce zachodu słońca lub odcieniach leśnego mchu. W tym sezonie ma być przede wszystkim kolorowo i radośnie! Nic nie odmładza i nie dodaje uroku tak jak promienny radosny uśmiech po szalonej koloryzacji w naszym salonie

pastele