Zaczynamy!

Jesteśmy zespołem kreatywnych stylistów, fryzjerów, wizażystów oraz pasjonatów mody. Każdy z naszych specjalistów to wspaniałe historie zawodowe i osobiste. Tworzymy Salon In Harmony z miłości do tradycyjnego piękna i nowoczesności. Od lat jesteśmy ekspertami w swojej dziedzinie dlatego chcemy się z Wami dzielić się zdobytą przez nas wiedzą i doświadczeniem. To Wy – nasi Klienci – zachęcacie nas do pisania bloga. To od Was słyszymy, że jesteśmy jednym z nielicznych salonów w Warszawie – gdzie krok po kroku – mówimy: co będziemy robić, dlaczego? i w jaki sposób możecie wykorzystać nasze wskazówki i porady w przygotowaniu codziennej fryzury. I tak zrodziło się na nasze najmłodsze dziecko – BLOG IN HARMONY. Nasi Klienci cenioną nas za profesjonalizm dlatego wciąż staramy się przekraczać trendy fryzjerskie, szkoląc się w najlepszych akademiach Europy – przekraczając nasze własne granice. Ciągły rozwój wpisany jest w naszą misję i szacunek dla naszych Klientów.

 

Chcemy przedstawić Wam magiczną i harmonijną mieszankę świata fryzjerstwa oraz świata mody. Znajdziecie tu fachowe porady dotyczące mitów jakie krążą wokół tych dwóch światów. Rzeczywistość często odbiega od wyobrażeń naszych klientów. Niekiedy bywamy ostatnim kołem ratunkowym dla zniszczonych nieprawidłową koloryzacją czy pielęgnacją włosów. Latami doświadczenia łamiemy fryzjerskie tabu. Będziemy Wam przekazywać podstawowe zasady pielęgnacji oraz tajne fryzjerskie sztuczki. Chcemy Was zarazić naszą pasją, udowodnić ile zabawy i przyjemności można czerpać z wypielęgnowanych i modnych włosów. Pragniemy by każdy z Was mógł poczuć się pięknie, zdrowo i na czasie.

14502963_1223915737664820_8129736772507568965_n

 

Jeżeli już wspomnieliśmy o „naszym dziecku”, nie możemy zapomnieć o mamach w ciąży. Zapraszamy gorąco do czytania pierwszego postu (artykułu)  „FARBOWANIE WŁOSÓW PODCZAS CIĄŻY”, który jest już dostępny pod linkiem KLIK .